mail header piotr@mlyngraficzny.pl       mobile header + 48 606 899 910

 • Identyfikacja wizualna
  Identyfikacja wizualna

  Przygotowujemy pełne pakiety identyfikacji wizualnej lub pojedyńcze projekty.

 • Web design
  Web design

  Tworzymy strony www oraz projekty związane z internetem.
  Zbudujemy dla Ciebie banery statyczne na stronę, Facebooka lub animacje do kampanii Google.

Młyn Graficzny jest studiem graficznym świadczącym usługi na potrzeby promocji i reklamy. Specjalizujemy się w kreacji identyfikacji wizualnej (Corporate Identity) oraz w projektach reklamowych.
Ciasno Ci w tłumie konkurencji? Wybij się! Stworzymy dla Ciebie unikalny brand, odpowiadający charakterowi działalności, którą reprezentujesz. Staniesz się rozpoznawalny wśród klientów. Ujednolicenie i konsekwencja we wszystkich elementach reklamowych i identyfikacyjnych sprawi, że w świadomości odbiorów Twoja firma stanie się jeszcze bardziej profesjonalna.

Piotr jest dyplomowanym projektantem graficznym z tytułem Magistra Sztuki. Skończył Wyższą Szkołę Sztuki i Projektowania w Łodzi. Specjalizuje się w projektowaniu identyfikacji wizualnej oraz w projektach reklamowych. Grafiką komputerową zajmuje się od 2006 roku. Wachlarz usług wzbogaca o projektowanie stron internetowych i grafik na potrzeby internetu.
Ma na koncie ponad 150 projektów logo a ta liczba ciągle rośnie :-)

Interesuje się sportem. Trenuje sztuki walki oraz uprawia kalistenikę - trening siłowy oparty na masie własnego ciała.

Jan od kilku lat zajmuje się projektowaniem grafiki użytkowej. Skończył architekturę na Politechnice Łódzkiej i wzornictwo przemysłowe na WSSiP w Łodzi. Zakres jego działań obejmuje przede wszystkim identyfikację wizualną i projektowanie reklamowe do druku oraz projektowanie form reklamowych (POS) gdzie ceni sobie prostotę i czytelność przekazu. Dużą część jego pracy zajmują projekty grafik na ubrania czy plakaty gdzie pozwala sobie na więcej projektowej swobody.

Od 13 lat Janek trenuje, a od kilku - prowadzi zajęcia brazylijskiego jiu jitsu. Jest posiadaczem czarnego pasa w tej sztuce walki. Nad wszelkie środki lokomocji przedkłada rower. Nie wierzył w zgubny wpływ spożywania jajek na poziom cholesterolu zanim to było modne ;)

Zaufali nam